producenci

Gdy w 1884 roku mój pradziadek Karl Elsener otworzył zakład produkujący noże i zaczął zaopatrywać w nie Armię Szwajcarską, jego pomysł wydawał się rewolucyjny. Jego celem było stworzenie noża wytrzymałego i wszechstronnego, który umiejętnie łączyłby kilka niezbędnych funkcji w jednym narzędziu. Z jego pionierskiej wizji narodziła się legenda : Szwajcarski Nóż Oficerski.

Na przestrzeni lat zmieniły się zarówno potrzeby klienta, jak i technologia produkcji. Szwajcarski Nóż Oficerski zmienił się wraz z nimi, zachowując równocześnie najwyższe wartości użytkowe.

Tak brzmi nasza historia. Jednak to nie ona sprawiła, że scyzoryk Victorinox stał się ikoną. Sprawiły to doświadczenia naszych klientów, w życiu których nasze noże odegrały kluczową rolę. Są to wyjątkowe historie przedstawiające przygody na ziemi, na niebie i w przestrzeni. Są to również historie dramatyczne, w których nasze produkty przyczyniły się do uratowania życia. Są to też niezwykłe opowieści o sile oddziaływania, jaką produkty Victorinox wywarły na relacjach międzyludzkich oraz międzynarodowych.

Chcielibyśmy zaprosić Was do zapoznania się ze światem Victorinox. Jesteśmy dumni, że nasze produkty mogą towarzyszyć wam w waszych życiowych przygodach.

Dziękujemy za zainteresowanie oraz zaufanie, jakim nas obdarzyliście.

signature image
Carl Elsener, CEO Victorinox AG
 
 
 
 
Mr Elsener

Newsletter

Podaj swój adres e-mail

kontakt

BENEFIX Bielawski Zbigniew
ul. Krupnicza 3, 50-075 Wrocław

benefix3@wp.pl , 71/795-92-83,

 

ul. Kurkowa 31,

benefix@poczta.onet.pl, 71/791-30-50

Sklep internetowy Shoper.pl